Her Yaşa Hitap Eden Çağdaş Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri
FİKRİNİZ Mİ VAR ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bayramlar Mobilya Adana Mobilya WELTEW BEKO Beyaz Eşya
Her Yaşa Hitap Eden Çağdaş Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri
2020-12-29 15:55:01
Bayramlar Mobilya
Her Yaşa Hitap Eden Çağdaş Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Bir oturma odası daha az resmi olmalı ve daha fazla rahatlık sunmalıdır. En önemlisi de aile üyelerinin hep beraber vakit geçireceği bu özel alan, herkese hitap edecek şekilde tasarlanmalıdır. Çünkü oturma odaları hem yetişkinlerin hem de çocukların en çok kullandığı popüler yaşam alanlarından biridir. Çağdaş oturma odası dekorasyonu şık, ilham verici ve konforlu olmasının yanı sıra işlevsel bir kullanım sağlamalıdır. Daha fazla ipucu için yazıyı incelemeye devam edebilirsiniz.

 

Çocuk Dostu Renkler Kullanın

Oturma odasının herkesin kullanabileceği ve dinlenebileceği bir alan olmasını sağlamak için, yetişkinlere uygun vurgular, çocuklara uygun renkler tercih edilmelidir. Böylece hem rahat hem de zamansız, ancak eğlenceli ve çağdaş bir alan elde edebilirsiniz. 

 

Atıştırmalık Köşesi Kurun

Her ailenin cips, mısır veya meyve keyfi vardır. Atıştırmalıklar ve gündelik yemekler için alanınıza bir masa ekleyerek çok amaçlı geniş bir aile odası yapmayı düşünün. Bu, kırıntıların kanepede birikmesini önleyecektir. Aynı zamanda kullanışlı bir alan yaratacaktır. 

 

Geniş Raflar Ekleyin

Geniş depolama alanı neredeyse bütün iç mekanlarda önemli bir konu oldu. Depolama gereksinimi, özellikle malzemelerin hızla birikme eğiliminde olduğu oturma odası için geçerlidir. Geniş duvar rafları, iç mekanınızda modern görüntü oluştururken bir yandan da işlevsellik vadeder. 

 

Akıllı Depolama Çözümleri Edinin

Yere yakın ve gözü yormayan ek çekmeceli dolaplar, depolama alanı sağlayan koltuklar ile oturma odanızı daha da kullanışlı hale dönüştürebilir, dağınıklığı giderebilirsiniz. 

 

Dikey Boşluğu Değerlendirin

Oturma odanız biraz küçükse, tek seçenek yaratıcı olmak ve işleri çok amaçlı hale getirmektir. Örneğin, boş duvarı ekstra oturma ve depolama alanı haline getirebilirsiniz. Doğru düzen ve parçalarla, odanın şekli veya boyutu ne olursa olsun her şey işe yarayabilir. Modern ve zamansız bir estetik için siyah beyaz çizgili mobilyaları deneyebilirsiniz.

 

Farklı Desenleri Karıştırın

Farklı desenleri aynı iç mekanda kullanmak, güçlü, çağdaş, ilgi çekici ve trend bir görüntü yaratır. Mozaik desenli duvar aksesuarları tercih ettiyseniz, ardından rafine bir görünüm yaratmak için modern bir aydınlatma armatürü seçebilirsiniz.

Developer Software
Flexible Boru Makinası